Czy możliwe jest, by naciągnąć zwiotczałą skórę twarzy bez ingerencji chirurga? Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii pokazują, że lifting twarzy nie musi być przeprowadzany na sali operacyjnej. Innowacyjna metoda walki z oznakami starzenia zakłada bowiem wykorzystywanie takich materiałów, jak nici liftingujące, które doskonale sprawdzają się jako ujędrnienie zwiotczałej skóry. Na ich temat można powiedzieć o wiele więcej. Co więc warto wiedzieć o tej formie walki ze zmarszczkami?

Bez obecności chirurga

Zarówno zmarszczki pod oczami, jak i zmarszczki na czole to elementy twarzy, które nie są pożądane przez kobiety. Medycyna estetyczna opracowała więc metodę walki z nimi, która wyklucza obecność pacjentki na sali operacyjnej. Nici hialuronowe zakładane są bezpośrednio przez kosmetologa. Za pomocą igły umieszcza się je pod skórą pacjenta, tak by stanowiły naturalne rusztowanie dla włókien obecnych w cerze. Nici stanowią nie tylko doskonałe podparcie dla starzejącej się skóry, lecz także pobudzają ją do regeneracji.

Naturalne efekty

Uciążliwe zmarszczki usuwane są w klinice medycyny estetycznej za pomocą wielu kuracji. Stosowanie nici liftingujących pozwala na osiągniecie długotrwałych efektów, mogących przetrwać nawet 24 miesiące. Warto podkreślić, że są one naturalnymi materiałami, które stopniowo rozkładają się pod skórą. Jest to ważne, ponieważ z wiekiem kształt twarzy ulega zmianie, a nici pozostające na miejscu ustalonym przez kosmetologa mogłyby powodować nienaturalny efekt.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...