Choć niewiele osób wierzy, że w klinice medycyny estetycznej możliwe jest coś więcej, niż tradycyjny lifting twarzy, to kosmetolodzy z całego świata starają się udowodnić ich wymierny wpływ na wygodę pacjentów. Dotyczy on w szczególności proponowania alternatywnych zabiegów do tych, które wykonuje się za pomocą skalpela. Właśnie tak wykonywana jest korekcja nosa w gabinetach medycyny estetycznej. Sam zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i przynosi oczekiwane korzyści w postaci uzyskania wymarzonego kształtu nosa. W jaki sposób wykonuje się kurację?

Jak to możliwe?

Korekta nosa bez obecności chirurga to zabieg, którego podejmuje się coraz większa liczba kosmetologów. Pacjent, który zgłasza się do gabinetu ma najczęściej nadzieję na usuniecie nieestetycznego wzniesienia lub poprawę samego kształtu nosa. Kuracja wykonywana przez kosmetologa to nic innego, jak korekta nosa kwasem hialuronowym. Lekarz ustala odpowiednie miejsca, w których musza zostać wykonane zastrzyki, by zabieg dał oczekiwane efekty. Modelowanie nosa kwasem hialuronowym trwa do kilkudziesięciu minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Długotrwałe efekty

Pacjenci podejmujący się zabiegu w klinice medycyny estetycznej mogą być spokojni o efekty. Korekta przegrody nosowej wykonywana jest w sposób bezpieczny dla ich zdrowia, a więc nie powoduje działań niepożądanych i może być regularnie powtarzana. Dzieje się tak, ponieważ kwas hialuronowy ulega stopniowemu rozkładowi w organizmie, dzięki czemu efekt zabiegu jest naturalny i wbrew powszechnej opinii utrzymuje się długo.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...