Medycyna estetyczna jest jedną z dziedzin, która prężnie się rozwija. Innowacyjne zabiegi proponowane pacjentom zaskakują samych kosmetologów, którzy regularnie biorą udział w branżowych konferencjach i szkoleniach, które mają przygotować ich do nowego podejścia do swojego zawodu. Stosunkowo nowym sposobem walki ze starzeniem skóry jest wykonywanie zabiegów, które wykorzystują osocze bogatopłytkowe. Na czym właściwie polega ta kuracja i dlaczego decyduje się na nią tak wiele osób?

Wampirzy lifting

W klinikach medycyny estetycznej wykonuje się szereg innowacyjnych kuracji, takich jak nici liftingujące, które nie wymagają ingerencji chirurgicznej do osiągniecia efektu naciągniętej skóry. Wampirzy lifting, bo właśnie tak nazywa się zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe to nic innego, jak ostrzykiwanie pacjentów elementami ich własnej krwi. Specjalne wirówki w gabinetach medycyny estetycznej odseparowują niezbędne do kuracji elementy krwi, które następnie umieszczane są w głębokich tkankach skóry za pomocą igły.

Dla kobiet w każdym wieku

Wampirzy lifting to zabieg, który mylony może być z inną kuracją, jaką jest mezoterapia igłowa. Oba wymagają skorzystania ze strzykawek, jednakże w przypadku mezoterapii to specjalnie przygotowany koktajl jest elementem bazowym. Skuteczność osocza bogatopłytkowego potwierdzona jest badaniami oraz efektami osiąganymi przez pacjentki z całego świata.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...